Imperial Food Puppy Plus

11 hodnotení
 

Ochrana a starostlivosť pre tých najmenších

Dostupnosť Vypredané
€45
€37,50 bez DPH
   
Značka Imperial Food
Kategória Superpremium
 

Puppy Plus je svojim zložením navrhnuté pre šteňatá po odstavení a zabezpečuje rovnovážny príjem živín potrebný k správnemu vývinu kostry a svalov. Je bohaté na kvalitné bielkoviny, vápnik, fosfor a vitamín D3. Hydrolyzované mäso a ryža robia toto krmivo výnimočne citlivým k tráviacemu traktu šteniat. Vysoká stráviteľnosť a absorpcia živín je dosiahnutá vďaka hydrolyzovaným mäsovým bielkovinám, ktoré sú rozdelené do menších peptidov pre lepšiu využiteľnosť jednotlivých aminokyselín. Takto spracované živiny sú lepšie tolerované aj psami s najsenzitívnejšími trávením. Selén a vitamín E sú dôležité pre prevenciu ochorenia svalov. Toto krmivo je výnimočné kratším časom trávenia a rýchlou absorpciou.

Odporúčame pre... čerstvo odstavené šteňatá, ktoré majú citlivejšie trávenie. Pre matky, pretože v období gravidity a laktácie majú zvýšené nároky na príjem a kvalitu živín.

  • Vhodné pre matky
  • Hydrolyzované bielkoviny
  • Od 2 mesiacov

Zloženie: extrudovaná kukurica, sušené mäso, živočíšny tuk, kukuričný lepok, extrudovaná ryža, hydrolyzovaná mäsová múčka, extrudované ľanové semienka, extrudovaná sója, sušené celé vajcia, sójový olej, fruktooligosacharidy, rybia múčka, rybí olej, L - karnitín, prísady, pivovarnícke kvasnice

Krmivo môžete psom podávať suché, alebo zaliate vodou či vývarom.

Vždy psom zabezpečte dostatok čerstvej vody!

Puppy Plus Krmenie web

Deklarovane znaky Puppy Plus

Hmotnosť 15 kg
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.