Imperial Food Puppy Plus

14 hodnotení
 

Ochrana a starostlivosť pre tých najmenších

Dostupnosť Skladom
€55
€45,83 bez DPH
   
Značka Imperial Food
Kategória Superpremium
 

Puppy Plus je svojim zložením navrhnuté pre šteňatá po odstavení a zabezpečuje rovnovážny príjem živín potrebný k správnemu vývinu kostry a svalov. Je bohaté na kvalitné bielkoviny, vápnik, fosfor a vitamín D3. Hydrolyzované mäso a ryža robia toto krmivo výnimočne citlivým k tráviacemu traktu šteniat. Vysoká stráviteľnosť a absorpcia živín je dosiahnutá vďaka hydrolyzovaným mäsovým bielkovinám, ktoré sú rozdelené do menších peptidov pre lepšiu využiteľnosť jednotlivých aminokyselín. Takto spracované živiny sú lepšie tolerované aj psami s najsenzitívnejšími trávením. Selén a vitamín E sú dôležité pre prevenciu ochorenia svalov. Toto krmivo je výnimočné kratším časom trávenia a rýchlou absorpciou.

Odporúčame pre... čerstvo odstavené šteňatá, ktoré majú citlivejšie trávenie. Pre matky, pretože v období gravidity a laktácie majú zvýšené nároky na príjem a kvalitu živín.

  • Vhodné pre matky
  • Hydrolyzované bielkoviny
  • Od 2 mesiacov

Zloženie: extrudovaná kukurica, sušené mäso, živočíšny tuk, kukuričný lepok, extrudovaná ryža, hydrolyzovaná mäsová múčka, extrudované ľanové semienka, extrudovaná sója, sušené celé vajcia, sójový olej, fruktooligosacharidy, rybia múčka, rybí olej, L - karnitín, prísady, pivovarnícke kvasnice

Krmivo môžete psom podávať suché, alebo zaliate vodou či vývarom.

Vždy psom zabezpečte dostatok čerstvej vody!

Puppy Plus Krmenie web

Deklarovane znaky Puppy Plus

Hmotnosť 15 kg